British flag   Lost Ancestors   UN flag

United Kingdom and the world
Wielka Brytania i świat
Oto strona projektu - Lost Ancestors

Globe

Serdecznie zapraszamy do naszych nastepujacych projektów

Grupa została założona przez Linda w 2004 roku. W swojej pracy grupa jest obecnie wspierana przez Wolfa, Carolyn i Tracy. My cztery osoby zbieramy genealogiczne informacje o innych rodzinach naszych przodków, aby pomóc naukowcom w ich poszukiwaniu.
Lost Ancestors zaczynał jako projekt do wspierania naukowców w Wielkiej Brytanii. Z biegiem lat Lost Ancestors został stałym miejscem spotkań członków z całego świata i otrzymał tym samym międzynarodowy charakter.
Mamy nadzieję, że przez kolejne lata, nasze członkowstwo będzie się dalej rozwijać.
W ostatnich latach zebraliśmy wiele informacji. W związku z tym powstał także nowy problem na naszej drodze a mianowicie: Potrzebowaliśmy centralnego miejsca, aby udostępnić te informacje do naszych członków. Dlatego został zrodzony projekt Lost Ancestors.
Większość informacji została udostępniona i opublikowana przez naszych członków, które dostarczają nam niezbędnych informacji.
Mamy nadzieję, że nasze informacje które do tej pory zebraliśmy będą stale się powiększać.


Oto pięć najważniejszych projektów:

Globe

linkNazwy i inne (Names and That):

Żródła nietypowe, znalezione na pchlich targach, w antykwariatach, ksiegarniach lub rodowody, które dostarczają ekscytujących informacji na temat rodzin z Wielkiej Brytanii i na świecie.

linkNekrologi (Obituaries):

Nekrologi i karty z wyrazami głębokiego współczucia są ważnym żródłem informacji dla genealogów, które mogą nam dać wgląd o życiu naszych przodków, i oczywiście długo poszukiwanych informacji.

linkCmentarze i kościoły (Cemeteries and churches):

Niemal najcenniejsczym żródłem informacji są cmentarze i pomniki. Z pomnikiów nagrobnych często dowiadujem się o ludziach z przeszłości. Nawet kościoły dostarczają nam wiele informacji o życiu naszych przodków.

linkPomniki upamiętniające (Memorials):

Różne wojny pogrążyły nasz świat do katastrofy. Niezliczone wypadki zmieniły życie całych rodzin. Świat wstrzymał oddech na chwilę. Nasz pomnik- projekt chce nam o tym z wielkim szacunkiem przypominać.

linkŁawki upamiętniające z napisami (Memorial Seats):

Innym żródłem znalezienia naszych przodków z obecnych czasów jako uzupełnienie pomników. I kamieni nagrobnych.


Mamy nadzieję, że Państwo znalazło także swoje zainteresowanie i przyczynią się do naszych projektów aby pomóc nam i naszym członkom, w odnależeniu swoich przodków. Uważamy, że Państwo jako poszukiwacze informacji o zaginionych przodkach, będzie wam sprawiać przyjemność w odkrywanie nowych rzeczy, w układaniu puzzli swojego drzewa genealogicznego. Być może, że kryje się już jeden z twoich przodków na naszej stronie internetowej - a więc otwórz drzwi i zaglądnij.Prosimy o pomoc, aby ta strona internetowa została utrzymana przy życiu.
Państwa darowizna jest jak narbardziej mile widziana. Dziękujemy.minimalna rozdzielczość: 1024 x 768.link

Powrót na Facebook-LA

© Lost Ancestors 2015 kopia, podejrzewając, genealogia, america, wojska, australia, bank, batalion, obraz, pomnik, niemcy, anglia, pierwszy, europejczyk, rodzina, badania, cmentarz, jak, grób, pit, handel, armia, napis, irlandia, mapa, katastrofy, kościół, wojna, koreańska, wojownik, lotniczego, morskiego, kopalnia, nazwisko, nazwa, nowy, drapieżny, tablica, pułk, bitwa, szkocja, zelandia, żołnierz, państwa, kamienia, płyt, żałoba, reklama, nieszczęście, usa, wietnam, imię, walia, świat, świat, nazwisko, drugie